sand filter nozzles

TKN FILTER

Hakkımızda

Tekin Makina Plastik 1965 yılında Osman Nuri TEKİN tarafından kurulduktan bu yana makina yedek parça üretimini sürdürürken yeni oluşumuyla 2002 yılında arıtma sistemleriyle ilgili ön ekipman, filtre nozul üretimini ve pazarlamasını yapmak amacıyla kurulmuştur. Üretim ve pazarlama faaliyetleri alanında yapılan değişiklikler şirketin aktivite alanını genişletmiş, sektördeki iddasını ve gücünü arttırmıştır.

Türkiye’de sektörünün iddalı firmalarından biri olarak Tekin Makina Plastik, Sanayide 46 yılın verdiği tecrübe ve güçle üretim ve pazarlamasına devam etmektedir. Bugün modern ve entegre şirketi ile sektöre hizmet vermektedir. Şirketimiz bugün sahip olduğu gücünü kalite sisteminin varlığına, sektördeki tecrübe ve birikimine, yerli sermaye ile kurulmuş gelişmiş firma olmasına, müşterilerimizde oluşmuş marka güvenine, insan ve sisteme dayalı düşünce yapımıza, köklü geçmişimize, piyasadaki itibarımıza, yüksek teknolojili makine parkımıza, gelişmiş alt yapı ve donanımımıza borçludur.

Ürünlerimiz

Filtre nozulları ve aksesuarları, atık su arıtma ürünleri, baca gazı arıtma ürünleri, beton plaka kalıpları kategorilerinde ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Filtre Nozulları

Filtre Nozulları Aksesuar

Atık Su Arıtma

Baca Gazı Arıtma

Beton Plaka Kalıbı

Diğer Ürünler

Call Now Button